Kurtuluş Fason CNC Freze Firması

Kurtuluş Fason CNC Freze Firması +90 538 939 81 61

Kurtuluş Fason CNC Freze Firması olan Cansız Makina olarak uzman teknik personel, geniş makina parkuru ve tecrübemizle Türkiye’nin her yerine fason cnc freze işleri yapmaktayız.

Kurtuluş Fason CNC Freze Firması

CNC freze tezgahı, üzerinde birçok kesici ağız bulunan çakı ile genelde doğrusal ilerleme hareketi yaparak iş parçalarından talaş kaldırma işlemi yapan makinelere verilen isimdir. Freze tezgahları, düz ve açılı yüzeylerin işlenmesi, kanal açma, düz ve dairesel olarak bölüntüler yapma gibi amaçlar için kullanılmaktadır. Öyle ki otomotiv, havacılık, savunma, makine imalatı, kalıpçılık vb. gibi tüm makine ve imalat sektöründe yaygın olarak CNC freze tezgahı kullanımına rastlayabiliriz.

Her türlü fason cnc işleri ve özel fason cnc siparişleriniz için yüksek teknolojili makina parkurumuzda, konusunda uzman kadromuzla talep etmiş olduğunuz ihtiyaca en uygun yedek parça ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Kurtuluş Fason CNC Freze Talaşlı İmalat

Kurtuluş Fason CNC Freze Talaşlı İmalat firması olan Cansız Makina olarak yerleşkemiz İstanbul’da olsa da Türkiye’nin her yerine Fason CNC freze işleri yapmaktayız. Cansız Makinacnc freze işleri siparişlerinde, hızlı ve kaliteli bir şekilde, en uygun maliyet ile Türkiye geneli müşterilerine hizmet vermektedir.

Talaşlı İmalat, talaş oluşturma işlemidir. İşlemin amacı metali belirli bir boyut ve şekle getirmekle zaman harcamaktansa, bu süreci en uygun talaş oluşumu sağlayacak şekilde yapılmasını sağlar. Talaşlı imalat statik, kimya, malzeme, ısı gibi çok farklı teknoloji prensiplerini içeren etkin bir teknolojidir.

Cansız Makina olarak, talaşlı imalat için metal ürünün tasarımla uyuşmasına, istenilen sürede teslim edilmesine ve malzeme kalitesine önem vermekteyiz. Talaş kaldırma sürecinde kesici ekipmanlar iş malzemesi üzerine belirli bir kuvvetle basınç yapıldığında ve bu kuvvet tarafından basınç uygulandığında malzemede esnek ve plastik şekil dönüşümlerinden sonra akmalar gözlenir. Bu gerilmeler ürünün ayrılma sınırını aştığı anda talaş olarak adlandırılan yüzey tabakası iş bölümünden ayrılır.

Siz de talaşlı imalat için, bu konuda kaliteli ve titiz bir şekilde çalışan ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın!
WhatsApp chat